Spalio 7 d. 18:00 val. kviečiame pasiklausyti doc. Loretos Poškaitės nuotolinės viešos paskaitos „Konfucianizmas tradicinėje ir šiuolaikinėje Kinijoje“

Kas yra konfucianizmas – filosofija, religija ar kai kas daugiau? Kodėl ir kaip jam pavyko išlikti ir būti aktualiu Kinijoje beveik 25 šimtmečius? Kuo jis įdomus vakariečiams, jau nuo XVII-XVIII a. paskelbusiems Konfucijų didžiausiu Kinijos išminčiumi? Ir kodėl šiandien Kinijos valdžia itin rūpinasi Konfucijaus autoriteto bei konfucianistinių vertybių gaivinimu? Kaip jos siejasi su įžymybių („žvaigždžių“) kultu Kinijoje ir naujuoju „minkštuoju“ vyriškumu?

Į šiuos klausimus bus siekiama atsakyti doc. Loretos Poškaitės paskaitoje „Konfucianizmas tradicinėje ir šiuolaikinėje Kinijoje“.

Renginys bus transliuojamas VU Konfucijaus instituto Youtube kanale ir nuoroda bus paskelbta renginio dieną.

Maloniai kviečiame klausytis!

Jei turite klausimų, rašykite